Výhradný zástupca firmy Anhui Seiki Technology, Ltd.
REZACIE PLOTRE SEIKI
Seiki
Vaše správne rozhodnutie
Cena za ploter so stojanom
len 399 €!
NOŽE do rôznych značiek plotrov
              
 
Unikátna záruka "kus za kus"! Pri pokazení plotra Vám vymeníme pokazený za úplne nový!
SEIKI PREMIUM
Seiki
SEIKI PREMIUM - absolútne najlacnejší ploter na našom trhu! Ako je to možné, že Vám ponúkame toto kvalitné zariadenie za bezkonkurenčnú cenu už od 399 €???
Viac informácií...
SEIKI
Seiki
SEIKI - klasický, roky vylepšovaný ploter za výbornú cenu! Je vhodný na všetky fólie a máme ho skladom alebo ho dodáme do dvoch týždňov v cene už od 460 €!!!
Viac informácií...
SEIKI PLUS
Seiki
SEIKI PLUS - prakticky vylepšený model. Prvý ploter s integrovaným osvetlením pre lepšiu kontrolu rezania so zberným košom v cene už od 555 €!!!
Viac informácií...
Potrebujete obrezávať vytlačené nálepky v rôznych tvaroch? Myslíte si, že na to potrebujete špeciálny ploter s laserovým zameriavaním? Sú dva spôsoby orezávania. Ploter načíta skenovaciou hlavou pasovacie krížiky a softvérovo upraví natočenie vytlačeného motívu tak, aby rezanie bolo presné. Takéto zariadenie je vhodné pre veľkú produkciu etikiet a za túto funkciu si musíte priplatiť stovky eur! Ak uvažujete o kúpe plotra, ktorý má funkciu „Red eye“ (Červené oko) a je za nízku cenu, jedná sa len o pomôcku, ktorá Vám laserovým svetielkom zasieti na pasovací krížik, aby ste si presne nastavili počiatočnú pozíciu rezania. To sa však dá aj na našich plotroch nastavením noža. Pozrite si video, ako jednoducho sa dajú orezať etikety aj bez tejto pomôcky, za ktorú zbytočne zaplatíte!
Ponúkame nože do rôznych
značiek plotrov.
K špecianym nožíkom si
môžete kúpiť držiak pre
jednoduchú výmenu.
Plotre a nože dodáme aj do ČR.
Optimalizované pre Google Chrome 4.0
Copyright © 2010 VEEM, s.r.o.
dekoracie dekoracie
dekoracie